Skip to content
...
...
...

Doplňující informace

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy a informace o nabízených pozemcích. Pokud máte jakékoli další dotazy nebo požadavky, rádi Vám vše sdělíme na uvedených kontaktech.

Pokud jste si vybrali některý z nabízených pozemků, můžete si jej zarezervovat podepsáním rezervační smlouvy a následně složením rezervační zálohy, která Vám zajistí, že vybraný pozemek nekoupí jiný zájemce. Pozemky budou převedeny na nové majitele na základě Kupní smlouvy a zároveň je možné před podpisem Kupní smlouvy uzavřít Smlouvu o smlouvě budoucí kupní.

Ceny uvedené v sekci Přehled pozemků jsou konečné.

Za cenu uvedenou v sekci Přehled pozemků získáte nejen pozemek v klidné lokalitě s přivedenými přípojkami na hranici pozemku (voda, kanalizace, plyn a elektřina), ale také spoluvlastnický podíl k nově zbudované příjezdové cestě včetně pouličního osvětlení a ještě navíc přilehlé pozemky o výměře 1 770 m2, které lze využít například pro technické zázemí zahrady (nářaďový domek, kompostér a pod.).

Koupí některého z nabízených pozemků, získáte především:

  • Vlastní pozemek v klidné lokalitě kousek od Prahy
  • Přivedené dostupné inženýrské přípojky na hranici pozemků (voda, kanalizace, elektřina, plyn)
  • Přístupovou komunikaci s pouličním osvětlením, která bude v rámci kupní smlouvy převedena na nové majitele pozemků
  • Koupí pozemku získáte ještě navíc přilehlé pozemky o výměře 1 770 m2, které lze využít například pro technické zázemí zahrady (nářaďový domek, kompostér a pod.)

Převod koupě se uskuteční na základě podepsané kupní smlouvy a složení kupní ceny do notářské úschovy. V případě úhrady kupní ceny prostřednictvím úvěrující banky, bude předmět převodu převeden po předložení smlouvy o úvěru. Na základě kupní smlouvy a uhrazení kupní ceny bude uskutečněn převod veškerých náležitostí, které s pozemkem souvisí na Vaší osobu.

Pro ty, kteří rádi žijí aktivně, je tato lokalita přímo předurčena, jelikož tato oblast je velmi dobře občansky vybavena a to včetně kulturních a sportovních center a to: školky, školy, zdravotní zařízení, plavecké bazény, fotbalové či ragbyové stadiony, hokejová hala, posilovny, golfová hřiště, dětská herna, bowling, kina, nákupní centra  a zároveň široká síť turistických a cyklistických stezek.

Koupí jakéhokoliv z nabízených pozemků získáváte především:

  • Bydlení v klidné lokalitě se stále rozrůstající se širokou občanskou vybaveností
  • Díky spoluvlastnickému podílu k příjezdové komunikaci, se nabízí vytvoření uzavřené rezidenční čtvrti
  • Ceny pozemků v této lokalitě stále rostou, tudíž je tento pozemek velice vhodnou investicí do budoucna

Pokud budete kupní cenu za pozemek nebo její část hradit hypotečním úvěrem, můžeme Vám zajistit služby finančních poradců.  Finanční poradci s Vámi projednají Vaše možnosti a vytvoří Vám finanční plán na míru a zároveň dohodnou vše potřebné ve finanční instituci, kterou si zvolíte jako nejvýhodnější.

Nabízené pozemky se nachází 2 km od Říčan, 10 min. od dálnice D1, do 20 min. se dostanete na Černý Most a do 15 minut dojedete do Štěrbohol.

V obci je zajištěna autobusová doprava linek č. 366 (Depo Hostivař) a 303 (Černý Most). Pro příznivce vlakové dopravy, je možnost využití vlakové stanice Říčany.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, rádi Vám vše zodpovíme a upřesníme. E – mail: info@pozemkykrenice.cz Tel.:  281 000 761 Mob.: 731 683 678